Czy wiesz, że Facebook  ogłosił zmiany! Prowadzisz grupę na facebooku koniecznie przeczytaj!

Na ostatniej  konferencji Facebook Communities Summit w Londynie.

Padły informacje typu:

  • Jeżeli prowadzisz grupę możesz korzystać z opcji zarządzaj grupą. ( Informacja szczególnie istotna dla administratorów grup).
  • Administratorzy grupy mogą przypiąć na górze  maksymalnie 10 postów !!  Można używać to na zasadzie regulaminu, umieścić najczęściej zadawane pytania itp.
  • Grupy będzie można personalizować tzn. kolory grupy, będą się dostosowywać do zdjęcia w tle samoczynnie, lub można także samemu dopasować kolor grupy.
  • Zwykłe filmy będą do obejrzenia w formie live’a.
  • Ustawienia reguł, facebook  pozwala na stworzenie reguł, można skorzystać z gotowego wzorca, ogólnodostępnych informacji, zgodnych ze statusem facebooka.
  • Odświeżone statystyki, czy wiedzieliście że można sprawdzić do ilu osób dociera twój post na grupie. Facebook umożliwia, sprawdzenie w statystykach ile osób widziało dany post.

Uwaga! Będzie możliwość opłacenia biletów na wydarzenia publikowane na facebooku, obecnie opcja nie jest dostępna w Polsce. Jednakże można skorzystać ze strony WWW.events.  Kupujący odniesie wrażenie ,że zakupu dokonał przez facebooka.

Najważniejsza informacja.Wsparcie. www.communities.facebook.pl

Wsparcie dla liderów społeczności, głównie chodzi o grupę. Możecie wystąpić o jeden z 2 statusów, można dostać 1 mln, niestety dotyczy to tylko 5 osób na całym świecie, a sto osób po 50 tys dolarów.

https://www.facebook.com/communityleadershipcircles/