Wirtualna asystentka czyli realne wsparcie Twojego biznesu. Doskonale zorganizowany, rzetelny, kreatywny oraz w pełni zaangażowany pracownik, realizujący powierzone zadania w ustalonym przez Ciebie terminie. Pracownik z pasją-pomoc w realizacji działań marketingowych i administracyjnych.

Kto korzysta z moich usług ?

Współpracuję z osobami prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą, małymi i średnimi przedsiębiorstwami oraz blogerami, freelancerami i influencerami.

Jakie zadania można powierzyć wirtualnej asystentce?

Moja oferta skupia się głównie wokół zadań, które są istotne dla funkcjonowania firm lecz są zbyt czasochłonne dla zapracowanych przedsiębiorców. Prowadzenie profili w social mediach , prowadzenie blogów firmowych, wsparcie w działaniach administracyjnych, marketingowych to tylko niektóre z działań, w których mogę Ci profesjonalnie pomóc. Zakres obowiązków ustalam indywidualnie, po dokładnym zapoznaniu się z Twoimi potrzebami.

Jakie korzyści przynosi współpraca z wirtualną asystentką?

Zatrudnienie stałego pracownika wiążę się z kosztami oraz z czasem przeznaczonym na wdrażanie w nowe obowiązki. Wsparcie wirtualnej asystentki pomaga obniżyć koszty i dzięki przejrzystym zasadom, płacisz mi tylko za czas poświęcony na wykonanie powierzonego zadania. Korzystasz z moich usług zawsze wtedy, gdy potrzebujesz oddelegować część swoich obowiązków. Współpraca ze mną to gwarancja usług na najwyższym poziomie oraz oszczędność Twojego cennego czasu.

Co mnie wyróżnia?

Podchodzę do swoich obowiązków z ogromnym zaangażowaniem, stałe rozwijając swoją wiedzę i umiejętności. Moją pasją są social media- doskonale orientuję się w najnowszych trendach, wykorzystuję dostępne narzędzia do osiągnięcia wytyczonych celów: budowania pozytywnego wizerunku w sieci, zdobycia nowych klientów itp. Doradzam, wdrażam ciekawe pomysły i proponuję rozwiązania, dzięki którym rozwijasz swoją działalność. Pasja

Chcesz nawiązać współpracę z wirtualną asystentką ? Wybierz pakiet usług administracyjno- biurowych najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb. Pakiety ważne są przez miesiąc i obejmują roboczogodziny ( płacisz za faktycznie przepracowany czas).

Podane ceny nie zawierają podatku VAT. Ceny pakietów mogą ulec zmianie w zależności od zleconych zadań. Podpisuję umowę zgodną z zasadami poufności ( NDA). Wystawiam faktury VAT.

W sprawie indywidualnej oferty, skontaktuj się ze mną.