Droga Mamo!

  • Czujesz się zmęczona ciągłym tłumaczeniem w pracy, że Twoje dziecko jest chore?
  • Brak Ci już argumentów w stronę przełożonego i jednocześnie odczuwasz wyrzuty sumienia, że kolejny dzień będziesz musiała zostać w domu, podczas gdy inni pracują regularnie?
  • Chciałabyś pracować zdalnie, ale czujesz się przerażona ilością zadań jakich oczekują przedsiębiorcy na stronach i grupach dla wirtualnych asystentek?
  • Zupełnie nie wiesz od czego zacząć i czy to w ogóle możliwe, aby pogodzić pracę zawodową z macierzyństwem?
  • Nie wiesz, czy sprawdzisz się, jako freelancer?
  • Jesteś ciekawa, jak taka praca wygląda bez owijania w bawełnę?

Mam dla Ciebie coś,

co będzie kluczem do tych właśnie pytań!

Przygotowuję dla Ciebie i kobiet, które mają te same dylematy coś specjalnego. E-book “Mama na freelance”, z którego dowiesz się m.in, jak wyglądają realia pracy zdalnej gdy jesteś mamą, przedsiębiorcą i osobą zatrudniającą innych. Dowiesz się, jak postawić pierwsze kroki w pracy zdalnej, gdzie i jak szukać pieniędzy na dofinansowanie kursów, szkoleń i sprzętu. Uwierz, wbrew pozorom to nie jest wcale takie trudne, jakby się wydawało. Z mojego e-booka dowiesz się, jak wygląda praca zdalna okiem mamy trójki dzieci bez zbędnego słodzenia.

Opowiem Ci o tym, jak można dużo zarobić, ale wskażę też, jak można stracić dużo pieniędzy i przejść wypalenie zawodowe. Pokieruję Cię, jak można przygotować kompleksową ofertę, gdzie i jak szukać pierwszych zleceń i co powinnaś umieć. Dam Ci pełną instrukcję, jak ruszyć z miejsca z tym, co już masz. Dowiesz się, jakie narzędzia warto znać oraz jak wdrożyć je do swojej codziennej pracy. E-book, który przygotowuję to prawdziwa encyklopedia wiedzy dla kobiet, które chcą zmienić swoje życie. Uwierz, rozumiem Was jak nikt inny. Sama przechodziłam przez dokładnie taki sam proces, dlatego jest to zbiór moich doświadczeń, wzlotów i upadków. Z przyjemnością podzielę się tą wiedzą razem z Tobą i innymi kobietami.

Jesteś gotowa, by od nowego roku ruszyć w nieznane?
Poprowadzę Cię tą drogą bezboleśnie i bez strachu!

Premiera e-booka planowana jest na połowę grudnia lub początek stycznia 2023 roku. Mój proces twórczy wciąż trwa, ale kupując go już dzisiaj, zyskujesz! Dlaczego? Ponieważ w styczniu otrzymasz możliwość wzięcia udziału w szkoleniu na żywo dla osób, które posiadają książkę kupioną w przedsprzedaży – to jedyna taka okazja. Chyba nie muszę Cię już namawiać, prawda?

Nowa ścieżka zawodowa i życiowa stoi przed Tobą otworem.

Wystarczy tylko po nią sięgnąć i czerpać z życia tyle, ile się da! Warto!

Kim jestem?

Nazywam się Agnieszka Kowalska i od 5 lat pracuję zdalnie, godząc moją pracę zawodową z macierzyństwem. Jestem mamą trójki uroczych maluchów, 6-letnich bliźniaków i 8-miesięcznej Zosi.

Przedsiębiorczość to moje drugie imię. Odkąd zaczęłam pracę na własny rachunek zrozumiałam, że już nigdy nie wrócę na etat. W swoim portfolio mam ponad 50 przedsiębiorstw, które zdecydowały się na współpracę ze mną. Każda z nich to pasmo sukcesów i świetnych efektów kampanii i działań, które koordynowałam.

Przez 5 lat rozbudowałam swój zespół o osoby, które pracują na korzyść moich klientów z całej Polski, jak również i innych krajów świata. Na co dzień jestem również prelegentką i prowadzącą szkoleń oraz konferencji dla przedsiębiorców w całej Polsce.

Ukończyłam szereg szkoleń i kursów, które pozwalają mi doskonalić swoją wiedzę i umiejętności, które wykorzystuję z korzyścią dla moich Klientów, ale również dla rozwoju mojego biznesu. Wśród moich mentorów znajdują się Magdalena Pawłowska, Szymon Mierzwa, Marcin Kokoszka, Rahim Black oraz Kamila Rowińska.