Nazywam się Agnieszka Kowalska i razem z moim zespołem dostarczam „czas” na rozwój firmy oraz spokój ducha przedsiębiorcom.

Pomagam im z zapracowanych i przytłoczonych zadaniami, przejść do dobrze zorganizowanej firmy, która daje im poczucie wolności, szczęścia i satysfakcji.

W największym skrócie: działam jako zdalny menadżer, któremu możesz zlecić określone zadanie, a ja zorganizuję zasoby, żeby je wykonać na czas i z najwyższą jakością.

Moim najważniejszym celem jest ułatwianie Twojego życia, abyś miał więcej czasu na rzeczy, które naprawdę mają dla Ciebie znaczenie.

Działam w myśl zasady…

Powiedz mi, czego potrzebujesz, a zrobimy to za Ciebie lub zorganizuję odpowiednie zasoby. Żadnych negocjacji, czekania, problemów z terminami.

Pracownik z Pasją to coś więcej, niż wirtualna asystentka…

Swoją karierę zaczynałam jako wirtualna asystentka. W miarę upływu lat i współpracy z kolejnymi przedsiębiorcami zauważyłam pewien problem.

Ten problem sprawia, że właścicielom firm nie tylko brakuje czasu na realizację zadań, ale także nie rozwijają swojej firmy tak szybko, jakby tego chcieli. Zamiast tego, każdego dnia walczą z pożarami i wszechogarniającym ich firmy chaosem.

Zazwyczaj potrzebują pomocy w operacjach biznesowych, księgowości, zadaniach administracyjnych, obsłudze klienta, zarządzaniu kalendarzem, marketingu internetowym, publikowaniu reklam, zarządzaniu kalendarzem, umawianiu spotkań, kontaktowaniu się z potencjalnymi klientami, utrzymaniu strony internetowej, zarządzaniu mediami społecznościowymi itd.

Tych zadań nie zrealizuje jedna, czy dwie WA. Zwykle trzeba zatrudnić i przeszkolić dedykowanego pracownika. Jednak to duże koszty, ZUS-y, umowy, a przecież czasami potrzeba osoby tylko „na chwilę” – do wykonania konkretnego zadania.

Zostaje więc samodzielne szukanie freelancera, który zrealizuje określone zadanie. Niestety, to powoduje zazwyczaj jeszcze więcej zamieszania i dodatkowych problemów.

Przedsiębiorca musi sam przeglądać zgłoszenia i nie ma gwarancji, że zatrudniony freelancer ma odpowiednie doświadczenie. Później trzeba go stale monitorować i zarządzać nim, aby upewnić się, że pracuje nad ich projektami oraz robi to, za co otrzymuje wynagrodzenie.

I tak zamiast szybkiej realizacji, mamy dodatkowy chaos…

Dzięki zatrudnieniu Pracowników z Pasją nie musisz zatrudniać kilkudziesięciu pracowników na różne stanowiska ani samodzielnie szukać freelancerów. Jeśli pojawia się zadanie lub projekty, to dajesz mi znać, a ja organizuję niezbędne zasoby, żeby je zrealizować.

Dlaczego możesz nam zaufać? 

Sama mam ponad 7 lat doświadczenia i pomogłam ponad 20  przedsiębiorcom w uporządkowaniu chaosu w ich firmach.

Budując zespół do realizacji określonego projektu, prowadzę ścisły proces selekcji osób, które zapraszam do współpracy. Możesz więc być spokojny o to, że znalazłam potencjalnych kandydatów, a następnie wybrałam wyłącznie tych najlepszych.

Każde zlecone zadanie od razu trafia do odpowiedniej osoby, a ja na bieżąco nadzoruję proces realizacji.

Tobie natomiast przesyłam cykliczne raporty, w których szczegółowo informuję o postępach. Dzięki temu zajmujesz się biznesem, zamiast martwić się o to, czy projekt zostanie dowieziony tak, jak tego oczekujesz.

Chcesz zyskać więcej czasu? 

Jeśli jesteś przytłoczony, wiecznie zajęty, zestresowany lub po prostu potrzebujesz pomocy w codziennych zadaniach, wiedz, że jesteśmy gotowi Ci pomóc.

Kliknij poniżej i sprawdź propozycję, którą dla Ciebie przygotowałam.