0
Opinie o mnie
Z Agnieszką współpracuję od niedawna, ale pomogła mi już w kilku kwestiach :). Za każdym razem udawało się szybko i sprawnie porozumieć. Polecam serdecznie!
Trafiłem na Agnieszki publikacje o jej działalności w mediach społecznościowych i stwierdziłem, że takie działania są pokrewne z tym co chce robić robić i co próbuję robić. Ciężko jest wystawić pozytywną opinie Agnieszce z dwóch powodów : 1. Zasługuję na BARDZO POZYTYWNĄ ocenę. Od samego początku wysłuchała czego potrzebuję, a później przygotowała rozwiązanie, z którego korzystam. 2.Pozytywne rekomendacje przysporzą Agnieszce więcej klientów, co spowoduję brak czasu np. na takich klientów jak ja. W 110% polecam Agnieszkę jako wsparcie w codziennych działaniach!
Agnieszkę charakteryzuje wiele słów, ja użyję trzech: rzetelna, merytoryczna i kreatywna. W zespole dogaduje się ze wszystkimi, a w to co robi wkłada serce i jest terminowa. Polecam każdemu, kto potrzebuje prawej ręki do zadań specjalnych w natłoku zajęć. Jest nie zastąpiona.
Z Agnieszką współpracujemy w Fundacji Prawo dla mam. Jako wirtualna asystentka prowadzi prężnie nasz fanpage fundacji na facebooku oraz doradza nam we wszelkich działaniach marketingowych w social mediach. Przekazuje nam mnóstwo wiedzy w zakresie działalności w internecie i uczy nas krok po kroku, abyśmy stały się w tym zakresie samodzielne
Polecam baardzo mocno ! Genialna współpraca, fachowe i profesjonalne podejście do zadań
Agnieszka ma olbrzymią wiedzę, szybko znajduje rozwiązania na zaistniałe trudności. Jest pomysłowa, bardzo pomocna, zaangażowana. Nie stoi w miejscu, wciąż się rozwija i podnosi swoje klasyfikacje. Polecam.
Z Agnieszką współpracuje od nie dawna i mogę stwierdzić, że Agnieszka to rzeczywiście 'Pracownik z pasją'. Z dużym zaangażowaniem i pomysłami wdraża się w nowe projekty oraz czuwa nad ich realizacją o każdej porze dnia i nocy 🙂 Co dla mnie duże zaskoczenie na plus, bo sama tak pracuje 🙂 Ponadto Agnieszka jest świetnym obserwatorem, szybko wyłapuje nowości, aktualne trendy. Jest specjalistką od social media. Nie raz mnie już zaskoczyła w tej dziedzinie. Jej posty i zdjęcia cieszą się dużym zainteresowaniem. Dzięki Agnieszce - nasza strona nabrała świeżości i dużą oglądalność. Dzięki Agnieszce sama dużo się nauczyłam i myślę, że nasza współpraca jeszcze długo potrwa,. Takiego świetnego pracownika, trzeba mieć w zespole!!!! Dziękuję za ogromne zaangażowanie podczas tworzenia naszego wizerunku i życzę samych sukcesów!
Agnieszka wspierała moją firmę w zakresie działań administracyjno-biurowych i faktycznie jest 'pracownikiem z pasją'. Z dużym zaangażowaniem i pomysłami wdraża się w nowe projekty oraz czuwa
nad ich realizacją. Agnieszka jest świetnym obserwatorem, szybko wyłapuje nowości, aktualne trendy. Mogę polecić Agnieszkę jako zaangażowanego specjalistę, któremu zależy na rozwiązywaniu problemów klienta.
Z Agnieszką współpracuje od kilku miesięcy. jest osoba bardzo kreatywną i otwartą na nowe pomysły. Social media i dobry research to jej bardzo mocna strona. Bardzo dobry kontakt oraz terminowość to cechy, które charakteryzują Agnieszkę najlepiej.
Agnieszkę poznałam na kursie zorganizowanym przez Coderstrust Bootcamp Wirtualna Asystentka & Social Media Ninja. Zachwyciło mnie zaangażowanie, dociekliwość, chęć do działania i wychodzenie z inicjatywą. Agnieszka to Pracownik z Pasją przez duże P! Współpraca z Agnieszką przyniesie nie tylko ogromne korzyści Klientom, ale również satysfakcję i zadowolenie ze świetnie wykonanych zadań! Polecam gorąco!
Z Agnieszką współpracowałam przez kilka miesięcy i w podsumowaniu mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że Agnieszka to rzeczywiście 'Pracownik z pasją'. Z dużym zaangażowaniem i pomysłami wdrażała się w nowe projekty oraz czuwała nad ich realizacją o każdej porze dnia i nocy 🙂 Agnieszkę cechuje duża dociekliwość, każdy temat bada dokładnie, aby w podsumowaniu wybrać najlepsze rozwiązania. Ponadto Agnieszka jest świetnym obserwatorem, specjalizuje się w social media, szybko wyłapuje nowości i aktualne trendy.
Dzięki Agnieszce - Centrum Szkoleń i Promocji Zatrudnienia zyskało sporo nowych fanów na Facebooku, a następnie Klientów.
Pani Agnieszka Kowalska w terminie 21-22 kwietnia była członkiem zespołu organizacyjnego Blog Conference Poznań. Panią Agnieszkę charakteryzowała sumienność i zaangażowanie w realizowane zadania, Przejawiała inicjatywę i kreatywność. Bardzo dobrze na sytuacje stresowe i sytuacje wymagające dużego wysiłku psychicznego. Praca indywidualna czy zespołowa nie stanowiła dla niej żadnej przeszkody. Starała się realizować wszystkie powierzone zadania kierując się dobrem konferencji.
Piotr Kosecki
Ceo Blog Conference/ Influenser Conference
Miałam okazję współpracować z Agnieszką i szczerze polecam jej osobę w szczególności tym którzy cenią sobie sumienność i profesjonalizm. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.
Agnieszka jest dobrze zorganizowanym pracownikiem, przyjemnie się z nią pracuje.
Zawsze miała wiele kreatywnych pomysłów, szczególnie co do pracy w Social Media.