Przedsiębiorco, specjalisto i freelancerze…

Odkryj tajną broń najbardziej produktywnych przedsiębiorców, błyskawicznie rozwijaj swoją firmę i zwiększaj dochód

Uwolnij min. 10-20 godzin swojego czasu tygodniowo dzięki naszemu terminowemu zdalnemu zespołowi asystentek i przestań tonąć w płytkich zadaniach.

Spójrz na obrazek po prawej. Wbrew pozorom, to małe zwierzątko ma więcej wspólnego z niektórymi właścicielami biznesu, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać.

Jednym z największych powodów, dla których przedsiębiorcy mają trudności z rozwijaniem swojej działalności, jest robienie zbyt wielu rzeczy.

Być może i Ty czujesz, że codziennie biegniesz z obowiązkami z całych sił, ale… nigdzie nie dobiegasz.

Robisz wszystko w swoim biznesie. JESTEŚ BIZNESEM…

Jest to niebezpieczna spirala, w którą wpada większość przedsiębiorców cierpiących na to, co ja nazywam „syndromem superbohatera”. Czyli robienie wszystkiego samodzielnie, bo „nikt inny nie będzie umieć tego zrobić”.

Odbieranie telefonów, odpisywanie na mejle, księgowość, wystawianie faktur, czy wysyłanie przypomnień klientom. Lista zadań zdaje się wydłużać każdego dnia, a Ty i tak masz wrażenie, że nie wyrabiasz…

Czy to nie brzmi znajomo?

Z samego rana siadasz do realizacji zadań z listy, ale ciągle coś Ci przeszkadza: telefon dzwoni, a w skrzynce czekają maile, na które koniecznie teraz trzeba odpisać.

Ach tak, w międzyczasie masz jeszcze do załatwienia kilka spraw urzędowych. Trzeba sprawdzić terminy, wypełnić dokumenty i umówić się na spotkania.

Zanim się zorientujesz, siedzisz już w środku pędzącego pociągu, który wiezie Cię w przeciwnym kierunku niż ten, w jakim planowałaś jechać. Czujesz, że każdego dnia marnujesz mnóstwo czasu na drobiazgi, które odciągają Cię od kluczowych zadań.

Z tyłu głowy masz obietnicę złożoną dziecku lub partnerowi, że dzisiaj spędzicie więcej czasu razem. Zaczyna do Ciebie docierać, że znowu musisz zostać dłużej lub popracować do późnej nocy

Jak się wyrwać z błędnego koła i odzyskać kontrolę?

O ile szybciej mógłby rozwijać się Twój biznes, gdybyś o ustalonej przez siebie porze usiadła do pracy, telefon by nie dzwonił, a mejlami, czy umawianiem spotkań zajmowałby się ktoś inny?

Czy nie byłoby wspaniale w spokoju zająć się rzeczami, które istotnie przekładają się na Twój stan konta, a zaoszczędzony czas poświęcić na spędzanie więcej czasu z bliskimi osobami?

A to wszystko bez konieczności zatrudnienia dodatkowego pracownika i trudności ze znalezieniem odpowiedniej osoby, ale także kosztów zatrudnienia, umowy, ZUS-y itd. 

Jak to możliwe? Okazuje się, że masz wybór pomiędzy zatrudnieniem pracownika na etat a zaharowywaniem się całymi dniami…

Na jakie wsparcie możesz liczyć?

Zdalny menadżer

Chcesz oddać zarządzanie administracją firmy w ręce doświadczonej menedżerki?

Projekt menadżer

Masz do realizacji
projekt i szukasz osoby,
która nim zarządzi ?

Wirtualna asystentka

Potrzebujesz
doraźnej pomocy w uporaniu się
z drobnymi zadaniami ?

Dlaczego warto zatrudnić Zdalnego Pracownika z Pasją w Twojej firmie?

W swoich szeregach mamy specjalistów, którzy zdejmą z Twojej głowy nadmiar obowiązków. Dzięki temu, zamiast tracić czas na drobiazgi, zajmiesz się rozwijaniem swojego biznesu i zyskasz więcej wolnego czasu pasje, czy spędzanie go z bliskimi.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wirtualnego asystenta, księgowego, czy stratega ds. mediów społecznościowych – pomożemy Ci osiągnąć sukces bez dodatkowego stresu związanego z robieniem wszystkiego samodzielnie.

Wreszcie mogłabyś zająć się tym, co wychodzi Ci najlepiej, czyli planowaniem strategii, pozyskiwaniem klientów oraz wszystkimi tymi zadaniami, które popychają Twój biznes do przodu.

Zdalny menedżer vs kilka różnych stanowisk

Zatrudniając pracownika na dane stanowisko, musisz się liczyć z faktem, że będzie to osoba o określonych kompetencjach. Czyli, np. zatrudniając grafika, nie przygotuje on dla Ciebie treści i nie będzie umawiał spotkań.

W przypadku zdalnego menedżera masz dostęp do wielu różnych umiejętności, które przydają się w codziennym prowadzeniu firmy. Z tym że jedyne co musisz zrobić, to wydelegować zadanie, a resztą zajmę się ja.

Niektóre z tych mniejszych projektów mogą być równie łatwe, na przykład szukanie określonych informacji. Lub mogą być bardziej skomplikowane, jak na przykład zaplanowanie strategii w mediach społecznościowych.

Jak to działa w praktyce?

Ty wiecznie zajęta…

  • Formatowanie prezentacji i korekta tekstów.

  • Planowanie i umawianie spotkań.

  • Fakturowanie.

  • Szukanie podwykonawców.

  • Zarządzanie kalendarzem.

Ty ze zdalnym zespołem…

  • Uporządkowana baza klientów.

  • Krótsza lista zadań do wykonania.

  • Spotkania z nowymi klientami.

  • Więcej wolnego czasu dla siebie i bliskich.

  • Pełny outsourcing płytkich zadań.

Jest tylko jeden haczyk…

Chcąc zagwarantować swoim klientom najwyższą jakość usługi i odpowiednią ilość uwagi, mogę przyjąć maksymalnie 1-2 nowe firmy w miesiącu.

Zatem moje usługi nie są dla każdego, jednak każdy, kto z nich skorzysta, po zaledwie kilku tygodniach zastanawia się, jak to możliwe, że do tej pory robił wszystko samodzielnie.

Dobrze, a ile to kosztuje?

Biorąc pod uwagę, że większość właścicieli spędza co najmniej 25% swojego czasu na zadaniach o niskiej wartości, takich jak tworzenie prezentacji, organizowanie spotkań, fakturowanie, czy zarządzanie bazami danych. Daje to przynajmniej 400 godzin rocznie na zadania, którymi mógłby zająć się ktoś inny.

Jeśli przyjmiemy, że zarabiasz 200,000 zł rocznie, to oznacza to, że każdego roku tracisz 50,000 zł. Oczywiście kwoty będą tym większe, im więcej zarabiasz lub mogłabyś zarabiać, gdybyś skupiła się na kluczowych zadaniach…

Innymi słowy, współpraca ze zdalnym menedżerem jest warta około 50 tysięcy złotych Twojego czasu, który nie został poświęcony na rozwój firmy.

Jednak korzystając, chociażby z najtańszego pakietu, godzina naszej pracy będzie Cię kosztować od 75 zł netto, a tym samym, według powyższych obliczeń jesteś do przodu ponad 25,000 zł rocznie!

Jak sama widzisz, ze straty robi się całkiem niezły zysk. I tak to właśnie działa, gdy zajmujesz się tym, co najważniejsze, a resztę zostawiasz innym.

Wybierz pakiet dla siebie i umów się na wstępną rozmowę

Projekt menadżer

Wirtualna asystentka

Przetestuj i rób mniej, zarabiając dwa razy więcej

Decydując się na współpracę, nie podpisujesz długoterminowego cyrografu. W każdej chwili możesz zrezygnować z dalszych usług z zachowaniem jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia.

Biorąc pod uwagę opinie klientów, ryzykujesz jedynie uwolnieniem swojego czasu, który musiałabyś poświęcić na zajmowanie się tzw. płytkimi zadaniami.